Personal & Kontakt

Öppettider måndag-torsdag 10.00-12.00 & 13.00-15.00. Fredagar 10.00-12.00. Undantag kan förekomma vid tävlingar.
Bankgiro: 192-8498

Medarbetare

Travbanechef & Hästägaransvarig
Elisabeth Johansson
0278-272 42
070-336 44 20
elisabeth.johansson@bollnas.travsport.se
Marknadansvarig
Ulf Wahlgren
073-025 20 79
ulf.wahlgren@bollnas.travsport.se
Utbildningsansvarig & Travskola
Karin Edvinsson
070-308 79 02
karin.edvinsson@bollnas.travsport.se
Hästägaransvarig
Maj-Britt Karlsson
076-820 55 86
maj-britt.karlsson@helsingenet.com
Anläggningsansvarig
Lars Jonsson
072-2194575
Banmästare
Jan Wahlberg
tjänstledig
Anläggningspersonal
Helmer Söderberg
073-026 57 10
Inskrivningschef & Boxansvarig tävlingsdagar
Hans Johansson
073-021 63 09






Styrelsen

Ordförande
Carl-Erik Sandström
070-572 31 42
carl-erik.sandstrom@valbotra.se
Vice ordförande
Maj-Britt Karlsson
076-820 55 86
maj-britt.karlsson@helsingenet.com
Ledamot
Lennart Eriksson
070-3332847
Ledamot
Peter Eriksson
070-668 63 09
stallpe@gmail.com
Ledamot
Lotta Eskilsson
070-230 32 41
lotta@agrient.se
Ledamot
Esbjörn Lindberg
070-694 17 34
esbjorn.lindberg@konsult.lrf.se
Ledamot
Erik-Olof Parhans
070-578 38 18
eoparhans@gmail.com


Protokoll styrelsemöte